text do novinky

Reťaz 16×48 na účely dvíhania TR.10, nosnosť 10000kg

Zvárané reťaze pre reťazové viazacie  prostriedky triedy 10, sú výrobky s vysokou kvalitou, úžitkovou hodnotou a dlhou životnosťou. Sú vyrábané s najväčšou starostlivosťou a ohľadom na prevádzkovú bezpečnosť.

Priradenie reťaze k viazaciemu prostriedku je stanovené podľa nosnosti v PN 46-19. Našu reťaz je možné kombinovať so všetkými elementami iných výrobcov, ktoré splňujú príslušné normy EN. Je zakázané kombinovať jednotlivé diely rôznych pevnostných tried!

S každou dodávkou reťaze dostane odberateľ certifikát výrobcu (atest) podľa ČSN EN 10 204-3.1., ktorý obsahuje údaje o výrobcovi, identifikáciu výrobku, údaje o množstve, rozmeroch a výsledkoch požadovaných skúšok.

Mechanické vlastnosti sú garantované len  v stave, v akom bola reťaz odberateľovi dodaná.

Zváraná reťaz strednej tolerancie triedy 10 slúži predovšetkým pre používanie vo viazacích prostriedkoch triedy 10. Táto reťaz svojimi rozmermi a spôsobom spracovania nie je vhodná pre použitie v kladkostrojoch alebo v dopravníkoch. Pre použitie vo viazacích prostriedkoch nemôže byť reťaz cementovaná, ani povrchovo upravená spôsobom, ktorý by spôsobil krehké lomy (napr. úpravy, ktorým predchádza morenie alebo pasivácia v kyselinách).

Každý zväzok je označený štítkom s označením výrobcu, hrúbkou reťaze, číslom výrobnej dávky,dĺžkou reťaze a počtom kusov vo zväzku.

Reťaze sú označené značkou triedy 10 , znakom výrobcu a kódom spätnej sledovanosti a to vo vzdialenosti max. 1 meter.

 

43,80  s DPH (36,50  bez DPH) Cena je za m.