text do novinky

Reťaze závesné v pevnostnej triede 8

Vysokopevnostné viazacie reťaze v Tr.8 vyrobené z ušľachtilých ocelí s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami, so skúšobným zaťažením, ktoré je 2,5 násobkom nosnosti, možnosť použitia bez zmeny nosnosti i za veľmi nízkych teplôt. Viazacie reťaze sú vyrobené z kvalitných certifikovaných českých reťazí a talianskych komponentov. Reťaze získali certifikát kvality od odborovej skúšobne (BG) Hannover ( znak kapa45) vyrazený na každom dvadsiatom článku reťaze, resp. po 1m.

Tento znak získalo len niekoľko renomovaných výrobcov reťazí, u ktorých je zaručená absolútna kvalita. Na základe požiadavky radi ponúkneme dĺžky a konštrukcie na mieru, atypické konštrukcie montovaných viazacích reťazí vyhotovíme na základe jednoduchého náčrtku od zákazníka.

Bezpečnosť týchto viazacích reťazí je daná: – použitím ušľachtilých legovaných ocelí s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami, – skúšobným zaťažením, ktoré je 2,5 násobkom nosnosti – možnosti použitia bez zmeny nosnosti aj za veľmi nízkych teplôt – schválením všetkých konštrukcií i dielov Strojírenským zkušebním závodem v Jablonci nad Nisou a Hauptverband der gewerblichen Berufsgenossenschaften v Hannoveru

Kategórie produktov

Kategórie produktov

Cena

Cena
1 - 36 7 36 poduktov

Product Order

Product Order