text do novinky

Reťaze závesné v pevnostnej triede 8

Vysokopevnostné viazacie reťaze v Tr.8 vyrobené z ušľachtilých ocelí s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami, so skúšobným zaťažením, ktoré je 2,5 násobkom nosnosti, možnosť použitia bez zmeny nosnosti i za veľmi nízkych teplôt. Viazacie reťaze sú vyrobené z kvalitných certifikovaných českých reťazí a talianskych komponentov. Reťaze získali certifikát kvality od odborovej skúšobne (BG) Hannover ( znak kapa45) vyrazený na každom dvadsiatom článku reťaze, resp. po 1m.

Tento znak získalo len niekoľko renomovaných výrobcov reťazí, u ktorých je zaručená absolútna kvalita. Na základe požiadavky radi ponúkneme dĺžky a konštrukcie na mieru, atypické konštrukcie montovaných viazacích reťazí vyhotovíme na základe jednoduchého náčrtku od zákazníka.

Bezpečnosť týchto viazacích reťazí je daná: – použitím ušľachtilých legovaných ocelí s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami, – skúšobným zaťažením, ktoré je 2,5 násobkom nosnosti – možnosti použitia bez zmeny nosnosti aj za veľmi nízkych teplôt – schválením všetkých konštrukcií i dielov Strojírenským zkušebním závodem v Jablonci nad Nisou a Hauptverband der gewerblichen Berufsgenossenschaften v Hannoveru

Kategórie produktov

Kategórie produktov
  • Reťaze zvárané, neskúšané, pozinkované, alebo bez povrchovej úpravy (39)
  • Lesnícky program (36)
  • Reťaze pre poľnohospodárov (16)
  • Reťaze pre ovládanie kladkostroja DIN 5684 TR.8 (15)

Cena

Cena

Šírka pneumatiky

Šírka pneumatiky

Profil pneumatiky

Profil pneumatiky

Priemer pneumatiky

Priemer pneumatiky

Výrobca pneumatiky

Výrobca pneumatiky

Druh pneumatiky

Druh pneumatiky
1 - 50 7 298 poduktov

Product Order

Product Order

Zobraziť viac